تخت معاینه خوب چه ویژگی هایی دارد؟

تخت­ های معاینه یکی از اصلی ­ترین و اساسی­ ترین تجهیزات پزشکی محسوب می ­شود. این تخت­ ها هم مورد نیاز بیمار هستند و هم مورد توجه پزشکان می ­باشد. با توجه به اینکه این تخت ارتباط مستقیمی با سلامتی بیمار دارد، هنگام خرید و مشاهده قیمت تخت معاینه باید به ویژگی­ های آن توجه کرد.

نمایش

تخت ژنیکولوژی و انواع آن

تخت ژنیکولوژی در مطب های پزشک زنان و مامایی برای انجام معاینات پزشکی و مراقبت های پس از زایمان استفاده می شود و طراحی آن به گونه ای است که انجام این معاینات را تسهیل می کند. تخت ژینکولوژی می تواند به صورت مکانیکی یا برقی باشد.

نمایش

راهنمای خرید تخت بیمارستانی سه شکن

خرید تخت بیمارستانی سه شکن مناسب، خصوصا هنگامی که نیاز به نگهداری از بیمار در منزل باشد، بسیار ضروری است. خرید تخت بیمارستانی سه شکن مناسب نه تنها باعث آرامش، آسایش و رفاه خاطر بیمار می­ شود، بلکه به روند بهبود وی نیز کمک خواهد کرد.

نمایش

راهنمای خرید تخت کاشت مو، پوست و زیبایی

خرید تخت کاشت مو، پوست و زیبایی به عنوان یکی از تجهیزات کلینیک ها، مراکز درمانی و بیمارستان ها، بسیار با اهمیت و کاربردی به شمار می آید. با تهیه ی این تجهیز بسیار مهم، کسانی که در زمینه های متنوع پوست و زیبایی نظیر کاشت مو، میکرودرم و غیره فعالیت دارند می توانند به کار خود کیفیت ببخشند.

نمایش

اهمیت خرید صندلی خون گیری

صندلی­ خون گیری امروزه به یکی از مهم ­ترین تجهیزات پزشکی موجود در آزمایشگاه ­ها تبدیل شده ­است و ویژگی­ های منحصر به فرد آن­ ها باعث ایجاد حس راحتی و آسایش در پزشک و بیمار می­ شود. بنابراین هنگام خرید صندلی خون گیری باید به نکات مختلفی توجه کرد.

نمایش

تابوره پزشکی و آزمایشگاهی

صندلی تابوره یک نوع صندلی چرخدار یا بدون چرخی است که در دو نوع صندلی آزمایشگاهی و صندلی پزشکی دسته بندی می‌ شوند. این صندلی ها پشتی، دسته یا تکیه گاهی ندارند ولی تولید کنندگان برای ایجاد تنوع و برآورده کردن خواسته های مردم، در محصولات، پشتی، پایه و موارد دیگر را بکار می گیرند.

نمایش

انواع لوپ پزشکی و کاربرد آن ها

یکی از کاربردی‌ترین وسایل در به انجام رساندن این هدف استفاده از لوپ ها یا همان چراغ معاینه پزشکی است. لوپ های پزشکی انواع مختلف و اندازه های گوناگونی دارند. از اجزای مهم تشکیل‌دهنده این چراغ های معاینه پزشکی عدسی‌ها و چراغ مای کوچکی است که در آن‌ها تعبیه‌شده است.

نمایش

معرفی و بررسی انواع چراغ پزشکی

نور پردازی مناسب یکی از  عوامل  مهم در معاینه های جسمی و جراحی ها است و به شما در ارائه بهترین عملکرد کمک می‌کند. چراغ های پزشکی یکی از مهم ترین ابزار های مورد استفاده در کادردرمان است که  در مشاهده و تشخیص صحیح معالج نقش موثری دارد.

نمایش

چه تختی برای نگهداری بیمار مناسب است؟

تخت بیمار یا بیمارستانی، تختی است که به منظور رفاه حال بیماران طراحی می‌شود و بستری است که بیماران، معلولین و یا سالمندان برای درمان و یا برطرف نمودن اختلالات ناشی از بیماری یا معلولیت به وجود آمده به آن نیاز دارند تا به راحتی بتوانند برروی آن مدت نقاهت خود را سپری نمایند.

نمایش

انواع تخت کلینیک زیبایی

صندلی زیبایی یا تخت کلینیک زیبایی، یک نوع صندلی تخت شو موتور دار است که قابلیت تنظیم در جهات مختلف را داشته و طراحی ارگونومی آن باعث راحتی بیمار و آزادی عمل پزشک متخصص خواهد شد.

نمایش

راهنمای خرید ترالی های بیمارستانی

ترالی به چرخ دستی که برای حمل وسایل کوچک و مورد نیاز در بیمارستان ها توسط پرستاران و کمک پرستاران استفاده می شود می گویند.

نمایش

تخت خونگیری و نمونه گیری

یکی از مهمترین نمونه های آزمایشگاهی، خونگیری و گرفتن نمونه خون از بیمار است که در آزمایشگاه و توسط فردی که تخصص کافی در این زمینه داشته باشد و بر روی صندلی خونگیری انجام می شود.

نمایش

تخت دیالیز چه امکاناتی دارد؟

مجموعه آرا طب آریا تولید کننده انواع تخت های پزشکی می باشد. تخت دیالیز برای دیالیز، انکولوژی، شیمی درمانی، توانبخشی، پلاسمافرزیس و انتقال خون طراحی شده است.

نمایش

ویژگی های تخت آرایشی و زیبایی

مرکز زیبایی یا درمانی هرچه باشد، مطمئناً تخت زیبایی به دو دلیل مهمترین ابزار مجموعه زیبایی است: جایی است که مشتریان دراز می کشند و قرار است حداکثر راحتی را تضمین کند این برای موفقیت در انجام محبوب ترین درمان ها مانند اپیلاسیون، مانیکور، پدیکور ضروری است.

نمایش

ویژگی تخت پزشکی

تخت های بیمارستانی دارای موتور است که در حین کار برای تغییر قسمت های سر و پا تخت بی صدا و صاف است، قاب تخت کیفیت بهتری می دهد و وزن بارگیری قابل قبول است.  وزن بارگیری آن 800 کیلوگرم می باشد

نمایش

ویژگی ترالی

ترالی پزشکی کاملا از فولاد ضد رنگ ساخته شده است، از قفسه های ضد زنگ ساخته شده است از ورق فولاد ضد زنگ غیر مغناطیسی ایده ال برای جا به جایی و ذخیره لوازم پزشکی مورد استفاده قرار میگیرد.ترالی ها از جمله تجهیزاتی هستند که در مراکز درمانی، بیمارستان ها، کلینیک ها و زیبایی ها کاربرد فراوانی دارد.

نمایش

همه چیز درباره تخت ژینکولوژی

تخت ژینکولوژی نمونه ای از تخت پزشکی می باشد که مورد استفاده در مراکز مامایی می باشد. این تخت ها بیشتر در مراکز درمانی مانند بیمارستان ها در بخش زنان و زایمان، کلینیک ها و مطب های زنان مورد استفاده قرار می گیرد.

نمایش

ویژگی تخت کاشت مو

خرید بهترین تخت کاشت مو در مجموعه آراطب آریا تخت پیوند مو کلاس جهانی را ارائه می دهد که دارای تعداد زیادی ویژگی است. حرکت صندلی بدون ایجاد سر و صدا همراه با عملکرد کامل الکتریکی با کنترل از راه دور است. در کل، صندلی کاملاً موتوری است که با

نمایش

آراطب آریا

تجهیزات پزشکی آرا طب آریا به مدیریت سید احمد آوخ با تجربه ای بیش از ربع قرن سابقه (از سال 1373 تا کنون) در تولیدات تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و آرایشی با استفاده از مهندسین مجرب و با بهره گیری تکنولوژی روز دنیا با افتخار تمامی محصولات خود را به صورت مستقیم

نمایش

تخت دیالیز چه ویژگی هایی دارد؟

یک تخت بیمارستانی دیالیز باید دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و قرارگیری در حالت های مختلف را داشته باشد، تا بیمار دیالیزی در مدت زمانی که بر روی این تخت قرار می گیرد، آرامش لازمه را داشته باشد.

نمایش

آرا طب آریا

شرکت آرا طب آریا با مدیریت سید احمد آوخ و تجربه ای بیش از ربع قرن سابقه در تولید تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، آزمایشگاهی و آرایشگاهی با افتخار اعلام می دارد. این شرکت تمامی تولیدات خود را به طور مستقیم در اختیار پزشکان و آرایشگران گرامی می دهد. شایان ذکر است حتما به آرم تجاری  آرا طب آریا  توجه فرماید.

نمادها

ای نماد

ارتباط با ما

تلفن : ۰۲۱۵۵۲۷۲۰۴۱  02155271447 _ 

همراه :  09351819387  _ ۰۹۱۲۳۸۸۵۴۷۰

ایمیل : info@aratebaria.com

وب سایت : www.arateb-ata.ir

آدرس :  تهرانشهرک صنعتی چهاردانگه - خیابان کشاورز - خیابان رضایی - کوچه ۲۲ بهمن پلاک ۸۴ 

تمامی حقوق برای آراطب آریا محفوظ است.